Zespół Placówek Specjalnych

w Pleszewie

Strefa rodzica i ucznia


Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że aktualne Statuty Zespołu oraz poszczególnych Szkół udostępnione zostały w Elektronicznym Dzienniku Lekcyjnym.

Jednocześnie dla Państwa wygody ww. statuty dostępne są w sekretariacie Zespołu Placówek Specjalnych w godzinach pracy szkoły.


GODZINY DOSTĘPNOŚCI (KONSULTACJI) NAUCZYCIELI

DLA RODZICÓW I UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM  2022 – 2023

KONSULTACJE DLA RODZICÓW:

  Data konsultacji 

  Godziny konsultacji 

21.09.2022

15:00 - 16:00

26.10.2022

15:00 - 16:00

23.11.2022

15:00 - 16:00

21.12.2022

15:00 - 16:00

25.01.2023

15:00 - 16:00

22.02.2023

15:00 - 16:00

29.03.2023

15:00 - 16:00

19.04.2023

15:00 - 16:00

24.05.2023

15:00 - 16:00

19.06.2023

15:00 - 16:00

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW:

L.p.

Nazwisko i  imię

Dzień

Klasa

Godzina

1.      

Adamiak Kamila

środa

świetlica

14:00 - 15:00

2.      

Balcerek-Karolewska Monika

piątek

ZE II A

11:15 - 12:15

3.      

Banaszak- Przeorek Anna

piątek

PPE

10:30 - 11:30

4.      

Bilińska Marlena

poniedziałek

wtorek

II-III C

7:15 - 7:45

5.      

Boruszczak Katarzyna

poniedziałek

świetlica

12:10 - 13:10

6.      

Całka Małgorzata

środa

ZRW B

13:00 - 14:00

7.      

Ciszewska Izabela

czwartek

świetlica

10:20 - 11:20

8.      

Duda Alina

czwartek

VIII B

7:00 - 8:00

9.      

Dzierla-Wodecka Monika

piątek

PP A

8:30 - 9:30

10.   

Garbacz Anna

czwartek

PP

10:20 - 11:20

11.   

Gil Tomasz

poniedziałek

świetlica

7:45 - 8:45

12.   

Gogulska Beata

wtorek

ZE II C

11:15 - 12:15

13.   

Grala Paulina

wtorek

I - III BR

12:10 - 13:10

14.   

Hochenzy Marta

piątek

PP

7:00 - 8:00

15.   

Janiszewska Karolina

wtorek

świetlica

8:30 - 9:30

16.   

Kaczmarek Katarzyna

wtorek

PP B

11:15 - 12:15

17.   

Kajdaniak Sylwia 

wtorek

II-III C

11:15 - 12:15

18.   

Karwowski Grzegorz

wtorek

I BR B, II BR

11:25 - 12:25

19.   

Koch Tomasz

środa

świetlica

13:10 - 14:10

20.   

Koska Iwona

piątek

PP

11:15 - 12:15

21.   

Krakowski Tomasz

czwartek

PP C

9:00 - 10:00

22.   

Krawczyk Tomasz

poniedziałek

świetlica

7:30 - 8:30

23.   

Kuchta Wioletta

środa

świetlica

10:30 - 11:15

24.   

Kwiatek Elżbieta

środa

14:00 - 15:00

25.   

Lipiński Maciej

wtorek

świetlica

7:50 - 8:50

26.   

Lisiecka Elwira

wtorek

ZE II A

11:15 - 12:15

27.   

Łochyńska Beata

czwartek

świetlica

11:15 - 12:15

28.   

Malinowska Sławomira

wtorek

VII - VIII B

12:20 - 13:20

29.   

Masłowska Dagny

poniedziałek

wtorek

świetlica

14:05 - 14:35

7:15 - 7:45

30.   

Matuszkiewicz Iwona

środa

ZE II C

10:20 - 11:20

31.   

Mikita Ewa

wtorek

I-III A

7:40 - 8:40

32.   

Moch Mariusz

środa

świetlica

15:00 - 16:00

33.   

Olender Lidia

piątek

ZE I A

7:30 - 8:30

34.   

Pędzikiewicz Romana

poniedziałek

wtorek

PPB

ZE II C

8:40 - 9:10

10:30 - 11:00

35.   

Pszczółkowska-Mielnicki Wiesława

środa

PP A

12:25 - 13:25

36.   

Radna Joanna

wtorek

ZE I B

9:25 - 10:25

37.   

Reszel Kinga

czwartek

I-III A

7:40 - 8:40

38.   

Ruda Irmina

poniedziałek

środa

III B

7:15 - 7:45

39.   

Ruda Mateusz

wtorek

14:00 - 15:00

40.   

Rutkowska Danuta

środa

I BR A, III BR

9:25 - 10:25

41.   

Sobczak-Witek Agnieszka

piątek

ZE II A

8:30 - 9:30

42.   

Szambelan Karolina

czwartek

I-III A

11:25 - 12:25

43.   

Szlachta Emilia

środa

ZRW A

13:00 - 14:00

44.   

Szczepańska Anna

poniedziałek

ZE II A

9:00 - 10:00

45.   

Szklarz Grażyna

poniedziałek

świetlica

14:05 - 15:05

46.   

Szymaniak Magdalena

piątek

PP E

7:30 - 8:30

47.   

Szymura Beata

środa

I - III BR

14:05 - 15:05

48.   

Ślusarczyk Ewelina

poniedziałek

ZE I C

11:15 - 12:15

49.   

Tanaś Alina

poniedziałek

VII - VIII A

12:10 - 13:10

50.   

Tomczak-Góra Katarzyna

wtorek

sala 27

8:00 - 9:00

51.   

Tyrra-Zając Arleta

wtorek

świetlica

8:00 - 9:00

52.   

Walendowska Alina

wtorek

WWRD

15:00 - 16:00

53.   

Walkowiak- Martyna Jolanta

środa

IV - VI A

14:00 - 15:00

54.   

Werner Izabela

wtorek

środa

PP E

9:50 - 10:20

55.   

Wielkopolska Magdalena

piątek

PP A

9:25 - 10:25

56.   

Wiśniewska Ewelina

wtorek

PP

9:25 - 10:25

57.   

Witek-Pilarska Anna

poniedziałek

ZE II B

7:30 - 8:30

58.   

Wodecka Ilona

poniedziałek

PP

11:15 - 12:15

59.   

Woldański Grzegorz

piątek

świetlica

10:20 - 11:20

60.   

Żychlewicz Bożena

poniedziałek

świetlica

14:45 - 15:45